Rodinná a Těhotenská fotografie

Rodinné focení jako nezapomenutelná památka Vašich společných chvil pro celou rodinu. Milující rodina je základem každého šťastného domova. Při focení rodin zachycuji momentky, scény, které vzniknou. Děti nebudeme nutit do nepřirozených póz. Raději je zabavíme a všichni si to společně užijeme.

 

Rodinné foto – co na sebe?

Prosím, oblečení věnujte chvilku pozornosti, vyplatí se to. Zkuste se zamyslet, co by se k čemu hodilo. Nemusíte být stejně barevní- je třeba 3 barvy. Klasika jsou středně modré džíny a k tomu nějaké topy, trička, svetýrky. Vyvarujte se výrazných vzorů či nápisů, postavičky, natištěný motiv- vše strhává pozornost od fotky. Věnujte pozornost i doplňkům (šátky, šály, náušnice, čelenky, klobouky, …) a botám u mě se fotí převážně bosky:-) Pamatujte méně je někdy více. Není třeba obměňovat šatník, raději vmete více věcí a spolu vybereme.

Těhotenské focení 

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Neřeště nedostatky, kila navíc - jste krásná a tak se budete i cítit. Můžete přijít sama nebo s partnerem.Kdy se fotit?Až je viditelné bříško, kolem 7 měsíce. Před focením Vám poskytneme kompletní informace k tomuto focení, jak, kdy a v čem je vhodné se fotit.

Máte dotaz?