Dětská fotografie

Zachytit  jiskru v očích a jejich nespoutaný smích. Jedná se o zvláštní okamžiky rodinných pokladů na celý život - a to je to, co se snažím zachytit!

Baví mě focení dětí, které je spíš hrou.  V tomto věku musí být focení pro dětí zábavou, ne povinností.

Můj přístup k focení dětí je přirozený, upřímný a dokumentující. Neexistuje žádný tlak, aby byl pořízen "dokonalý záběr". Každé dítě je odlišné. Děti jsou zvědavé, spontánní, pošetilé, energické a především zcela nepředvídatelné. Většinou si to řídí u mě sami.

Dávám dětem dostatek času, aby si na mě zvykli a okoukali fotoaparát. Během focení dětí a rodin se pokouším zachytit jak formální plánované fotografie, tak momentky, snažím se zachytit všechny malé detaily. 

Volba oblečení je důležitou součástí focení. Doporučuji pečlivě vybrat oblečení pro Vaše dítě. Prosím, a to je velmi důležité, mějte se na pozoru před slovními nápisy či logy na vašem oblečení. Vše záleží na naši vzájemné domluvě před focením.

 

Dětské focení - co s sebou a kdy fotit?
Pokud jste nestihli novorozenecké focení, tak pak doporučuji nechat focení na měsíc a dál. V tomto období kdy pasou koníčky se s nimi lépe spolupracuje. Vždy plánujte čas kdy dítě je vyspané, nalezené a v pohodě. pokus se staně. někdy se opravdu stanete to nesedne a musíme najít jiný termín. Nic se neděje- najdeme:-)
Určitě vzít nějaké občerstvení, pamlsky pro děti. Oblíbenou hračku. Můžete vzít i svého zvířecího mazlíčka.

Máte dotaz?